Založení sro a prodej
ready-made společností

Od roku 2009 nabízíme klientům služby založení s.r.o. na klíč nebo hotové, ready-made společnosti. Tyto služby nabízíme na území České republiky, Slovenska a Polska. Mnohaleté zkušenosti nám dovolují nabídnout klientovi to nejlepší možné řešení. A zároveň mu umíme pomoci vyřešit otázku sídla, vedení účetnictví. Všechny služby týkající se založení s.r.o. na klíč nebo koupě hotové firmy, sídla, vedení účetnictví Vám nyní umíme nabídnout pod jednou střechou.

Těšíme se na spolupráci!

+420 777 642 631
info@hotova-firma.cz


Reference

Od roku 2009 jsme založili a prodali společnosti mnoha klientům.
Tady jsou reference několika z nich:

Paní Jurzycu jsme oslovili z Českých Budějovic. Přesto precizní, rychlá a spolehlivá práce. Dnes se těžko někomu věří, obzvlášť na dálku a pokud jde o podobné věci. Přesto jsme velmi potěšeni odvedenou prací této firmy. Veškeré dokumenty jsem obdržel ihned poštou a stále probíhala telefonická domluva, jak dále a co dělat. Tímto děkujeme a vřele doporučujeme.

České Budějovice

Dobrý den, jelikož jsem potřebovala založit s.r.o a potřebovala jsem pomoc odborníka, dostala jsem doporučení na p.Dorotku. Jsem velice ráda, že jsem její služby využila. Paní Dorotka zařídila vše na jedničku. V dnešní době najít takového ochotného člověka je zázrak. Moc bych chtěla ještě jednou poděkovat a určitě doporučuji, kdo potřebuje využít její služby, ať se na ní obrátí. Bude maximálně spokojený.

Darina Maroszová, 2021

S pomocí paní Kukuczka-Jurzyca jsme založili dvě s.r.o. a její jednání a poskytované služby byly vždy profesionální, rychlé a v neposlední řadě za příznivou cenu. Rozhodně doporučuji. David Kaznica, jednatel společnosti Dakaform, s.r.o.

David Kaznica

S Vaší službou je založení nové společnosti mnohem jednodušší a rychlejší, stačí jen pár podpisů a společná návštěva notářské kanceláře a zbytek zařídíte Vy ;) Profesionální přístup je samozřejmostí a mohu jen doporučit!

Richard Noga, 2021


Služby skvělé jako pokaždé. S paní Dorotou jsme založili již cca 10 společností v posledních 6 letech a ačkoliv jsme 300 km daleko, celá záležitost vždy proběhla rychle a bez komplikací. Lepší servis si nedokážu představit a mohu s čistým svědomím vřele doporučit.

Michal Horčic

Ochota pani Doroty bola na výbornú, ústretové jednanie a komplexnosť služieb tiež na najvyššej úrovni. Dakujeme.

Sikulovci

Rádi Vám poskytneme více informací Kontaktujte nás prosím