Zakládání s.r.o.

Založení s.r.o.
na klíč

Založení s.r.o. na klíč

Založení s.r.o. je první a jeden ze zásadních milníků na cestě k samostatnému podnikání. Je to zásadní proces, na kterém záleží další vývoj Vaší společnosti. Založení společnosti s ručením omezeným je v České republice nejobvyklejším způsobem vytvoření nové firmy. Může však trvat i několik týdnů a je spojena s řadou povinností a překážek na cestě k vysněné firmě. Založení firmy je administrativně náročný proces. Budete čelit různým neobvyklým situacím a překážkám ze strany notářů, úřadů a rejstříkových soudů. Čekají Vás hodiny strávené administrativou a čekáním ve frontách, které byste místo toho mohli využít pro rozvíjení Vašeho podnikání. Pojďme si ve zkratce ukázat, co vše Vás čeká, pokud se rozhodnete založit firmu sami:

1. krok – Sepsání Společenské smlouvy
2. krok – Složení vkladů neboli základního kapitálu
3. krok – Získání živnostenského oprávnění
4. krok – Zápis do Obchodního rejstříku
5. krok – Registrace u finančního úřadu

K tomu si přidejte běhání po úřadech, neochotné úřednice a stres spojení se vším okolo.

Pokud se chcete vyhnout stresu, běhání po úřadech, hledání informací, vyřizováním papírů a chcete se plně věnovat Vašemu podnikání, pak je mnohem efektivnější možnost, nechat si založit s.r.o. na klíč.
Spolupracujeme s notáři v Třinci, Českém Těšíně, Havířově, Ostravě nebo rádi přijedeme za Vámi.
Pro více informací volejte +420 777 642 631 nebo nám napište: info@hotova-firma.cz.

Jak probíhá založení firmy na klíč s námi?
V průběhu procesu založení firmy na klíč Vám budeme asistovat od začátku až do konce. Můžete se spolehnout na naše rady a doporučení. Budeme Vám stálou oporou. Vše přizpůsobíme Vašim požadavkům a potřebám.

Založení s.r.o.
na klíč
Česká republika

  Zanechte nám zde Váš telefon a my Vám do 24 hodin zavoláme
  a domluvíme si další postup.
  Založení s.r.o. na klíč v ČR

  Doba založení firmy v ČR je v případě, že ji budeme zakládat za Vás, 5 -7 dnů. Základní kapitál společnosti do výše 20.000,-Kč nyní nemusí být splacen na speciální účet v bance. Stačí pouze písemné prohlášení správce vkladu, že kapitál vložil do pokladny společnosti. Od částky 20.000,-Kč je účet u banky nutné otevřít. S otevřením speciálního účtu pro složení základního kapitál Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

  Termín u notáře můžeme zajistit v notářské kanceláři v Třinci, Českém Těšíně, Havířově nebo Ostravě, nebo rádi přijedeme za Vámi.

  Pro více informací volejte +420 777 642 631 nebo nám napište: info@hotova-firma.cz.

  Jaký bude postup?
  1. krok – Sepíšeme společenskou smlouvu
  2. krok– Pomůžeme se složením vkladů neboli základního kapitálu
  3. krok– Zajistíme získání živnostenského oprávnění
  4. krok – Zařídíme zápis do Obchodního rejstříku
  5. krok – Registrujeme Vás u finančního úřadu


  Kolik mne založení firmy bude stát?

  Cena založení společnosti s více společníky (2 a více) je 15.900,-Kč.
  Součástí ceny je:
  - příprava potřebné dokumentace k založení s.r.o.,
  - zajištění termínu u notáře,
  - notářský poplatek za zhotovení zakladatelské listiny nebo společenské smlouvy,
  - soudní poplatek,
  - poplatek za živnostenské oprávnění,
  - zastupování na živnostenském úřadě a finančním úřadě,
  - vyřízení registrace k dani z příjmů právnických osob.

  Cena nezahrnuje:
  - náklady sídla,
  - registrace společnosti k DPH.

  Pokud Vaše s.r.o. bude mít pouze jednoho společníka, pak Vám můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu 12.900,-Kč. Opět tato cena zahrnuje veškeré poplatky spojené se založením s.r.o. a jedná se pro Vás o konečnou cenu.

  Byli naši klienti s námi v minulosti spokojeni? Přečtěte si reference !

  FAQ - Často kladené otázky

  Jak dlouho trvá založení s.r.o.?
  Na dobu založení s.r.o. má vliv několik faktorů.
  1. Předmět podnikání - pokud se bude společnost zabývat činností, která je v rámci volné živnosti, pak většinou živnostenské oprávnění jsme schopni zajistit do druhého dne. Stejně tak, pokud máte vzdělání a potřebnou praxi pro obory řemeslné, vázané živnosti.
  2. Výše základního kapitálu - základní kapitál do výše 20.000,-CZK není třeba vplácet na speciální účet pro složení základního kapitálu. Pouze stačí, že společníci s.r.o. osvědčí na naší schůzce u notáře, že tento základní kapitál do společnosti vloží.
  Pokud by společnost měla vyšší základní kapitál, tedy více než 20.000,-CZK, pak je třeba tento základní kapitál vložit na speciální účet v bance. Banka poté musí vydat potvrzení o složení základního kapitálu. Může se stát, že Vás bankovní instituce bude prověřovat. Proto je možné, že banka Vám vydá potvrzení až za několik dní.
  Malé shrnutí:
  Zakládaná společnost se bude zabývat obory v rámci volné živnosti a základní kapitál bude mít do 20.000,-CZK? Pak doba založení je do 5 dnů.
  Pokud se bude s.r.o. zabývat jinou činností a základní kapitál bude např. 50.000,-CZK, pak doba založení s.r.o. je kolem 10 dnů.


  Co vše zahrnuje naše cena?
  Naše cena za založení s.r.o. na klíč zahrnuje veškeré poplatky spojené se založením firmy. To znamená odměnu notáře, správní poplatek za živnostenské oprávnění, soudní poplatek a naši odměnu.
  Pokud si chcete založit s.r.o., které bude mít jednoho společníka, pak můžeme využít zjednodušený formát notářského zápisu o založení společnosti s ručením omezeným a pak jsme Vám schopni nabídnout cenu za založení s.r.o. 12.900,-Kč.
  Pokud víte, že Vaše s.r.o. bude mít více společníků, pak je nejlepší sepsat společenskou smlouvu, která Vám přesně určí "pravidla hry". Vzhledem k tomu, že tento formát notářského zápisu pak není osvobozený od soudního poplatku, naše cena je tedy 15.900,-Kč.
  V obou případech jsou naše ceny KONEČNÉ!

  Jaké dokumenty budete potřebovat?
  Od jednatele společnosti budeme potřebovat výpis z rejstříku trestu. Ale tento dokument si nemusíte zajišťovat předem. Výpis z rejstříku trestu vyzvedneme rovnou na naší schůzce u notáře.
  Takže vlastně stačí, že nám vyplníte formulář, který Vám rádi zašleme na Váš email. Do tohoto formuláře, prosím, vyplňte název společnosti, kde bude mít sídlo, jaký bude mít předmět podnikání a údaje společníka a jednatele. Na základě těchto údajů pak připravíme veškerou potřebnou dokumentaci a vše zašleme notáři ke zpracování notářského zápisu o založení s.r.o..
  Pokud máte zájem o založení s.r.o. našim prostřednictvím, prosím napište na email: info@hotova-firma.cz nebo volejte: +420 777 642 631. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

  Kontaktujte nás! Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy -
  +420 777 642 631.

  Založení firmy
  na klíč
  Slovensko

  Založení s.r.o. na Slovensku

  Doba založení sro na Slovensku je +/-14 dnů. Základní kapitál, který je zákonem je stanoven na 5.000,-euro, nemusí být vplacen na účet. Všechny potřebné dokumenty připravíme a je možné je podepsat na území ČR. My pak zajistíme vše potřebné.

  Zajistíme:
  - potřebnou dokumentaci,
  - vyřízení živnostenského oprávnění,
  - zápis společnosti do obchodního rejstříku,
  - přihlášení na finanční úřad k dani z příjmu.

  Pro více informací volejte +420 777 642 631 nebo nám napište: info@hotova-firma.cz.

  Cena založení společnosti na klíč je 15.900,-Kč. Jedná se o KONEČNOU CENU.

  Naše cena zahrnuje:
  - soudní poplatek,
  - poplatek za živnostenské oprávnění – volná živnost,
  - naši provizi.

  Naše cena nezahrnuje:
  - náklady sídla,
  - registraci k DPH,
  - dodatečný poplatek je spojený s řemeslnou a vázanou živnosti – každá 7,50 euro.

  Na území Slovenska spolupracujeme s účetními kancelářemi, které Vám rádi doporučíme a pomůžeme navázat kontakt.

  Rádi Vám poskytneme více informací Kontaktujte nás +420 777 642 631